راهنمای بکارگیری نیروی طرح

«بسمه تعالی»

قابل توجه متقاضيان انجام خدمت طرح نیروی انسانی

«موضوع قانون خدمت پزشكان و پيراپزشكان»

۱. متقاضیان موظفند در ابتدا و انتهای هر فصل جهت دریافت آخرین اطلاعات در خصوص نحوه جذب، سهمیه هر فصل، زمان و محل برگزاری کمسیون‌ها به سایت tarhreg.behdasht.gov.irمراجعه و ثبت نام نمایند. ضمناً این دانشگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال اطلاع رسانی به صورت تلفنی به مشمولین ندارد.

۲. تعیین محل خدمت داوطلبيني كه فرم ثبت نام تكميل نموده‌اند براساس: ۱. امتيازات مكتسبه. ۲. محل‌های مورد نیاز. ۳. اولویت انتخابی افراد. ۴. تعداد مجوز اخذ شده از اداره كل دفتر مديريت منابع انساني وزارت بهداشت. ۴. اعتبارات تخصيصــي، توسط اين دانشگاه انجام و از طريق تلفن به افراد منتخب اعلام مي‌گردد.

نکته ۱:چنانچه در محل‌های اعلام شده مراکزی باشند که در  شهر اصفهان واقع هستند صرفاً از بین افراد متأهل برای این مراکز نیروی طرح پذیرفته می‌شود.  

نكته ۲:چون مراكز و واحدهای اجرائی از شروع بكار خانم‌های باردار خودداري مي‌نمايند لذا به خانم‌هایی که باردار هستند توصیه می‌شود در طول بارداری در کمسیون‌های طرح شرکت ننمایند و طرح خود را به بعد از وضع حمل موكول نمايند.        

نکته ۳:در صورتي كه متقاضی طرح پس از تعیین محل خدمت از طرف دانشگاه از شروع به کار خودداری نماید تا دو كميسيون بعدي حق شركت در کمسیون  و انتخاب محل خدمت را ندارند.

نکته ۴:در صورت وجود امتيازات يكسان براي متقاضيان يك محل خدمتي اولويت با فردي است كه زودتر فارغ التحصيل شده باشد.

الف: نکته بسیار مهم: جهت اطمینان از وصول اطلاعات و مدارک فراغت از تحصیل خود ارسالی از طرف دانشگاه محل تحصیل به وزارت بهداشت ضروری است قبل از ثبت نام اینترنتی در سایت کمسیون طرح با مراجعه به سایت تأمین و توزیع نیروی انسانی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی به آدرس http://tarhreg.behdasht.gov.ir/‎قسمت تائید فراغت از تحصیل دانش آموختگان را کلیک نموده و با وارد نمودن کد ملی از وصول اطلاعات تحصیلی خود اطمینان حاصل نمایید. سپس درصورت اعلام فراغت از تحصیل از سوی دانشگاه محل تحصیل در سیستم جامع مدیریت طرح سایت وزارت بهداشت نسبت به ثبت نام اینترنتی در کمسیون طرح اقدام نمائید.

ب: نکته بسیار مهم:لازم است قبل از ثبت نام کلیه موارد مورد اشاره در فوق با دقت مورد مطالعه قرار گرفته چون در صورت بروز مشکل در هر مرحله عواقب آن بر عهده متقاضی خواهد بود.

توضيحات لازم جهت تكميل فرم:

۱. فردي متأهل تلقي مي‌گردد كه ازدواج وي ثبت قانوني گرديده و در شناسنامه زوجين مراتب ازدواج دائم آنها قيد گرديده باشد.

۲. داوطلبان بومي: (موضوع بخشنامه شماره ۶۲۱/۸۰۳۲۱ مورخ ۱۳۸۲/۰۶/۰۱) شامل يكي از موارد زير خواهند بود.

الف) محل تولد متقاضي با محل جغرافيائي مورد درخواست يكي باشد.

ب) حداقل دو مقطع از مقاطع تحصيلي ابتدائي، راهنمائي و متوسطه را در محل مورد درخواست انجام طرح گذرانده باشد.

۳. امتياز مربوط به خانواده درجه يك كاركناندانشگاه علوم پزشكي اصفهان شامل فرزندان، برادران، خواهران و همسر دائمي می‌باشد.

(كاركنان شاغل و بازنشسته و وظيفه بگير ملزم به ارائه با ارائه حكم كارگزيني می‌باشند.)

۴.  استفاده از امتيازات نفرات اول تا سوم دانشگاه منوط به ارائه گواهي از دانشگاه محل تحصيل مي‌باشد.

۵. استفــاده از امتيــازات افراد داراي مقاله، ‌كتاب و اختراع ثبت شده منوط به ارائه مدارك به حوزه معاونت پژوهشي اين دانشگــاه و اخذ تائيديه مي‌باشد. 

۶. منظور از استعداد درخشان فردي است كه از سوي ستاد هدايت استعدادهاي درخشان معرفي گرديده است.

توجه:

خانواده معظم شهدا، مفقودين، جانبازان (از كار افتاده كلي ۲۵% به بالا) و ايثارگران(خود فرد ایثارگر) و افراد بومي، (شهرستانهای دارای مراکز ۴.۵ و پایین تر از آن) به ترتيب در اولويت انتخاب مي‌باشند.

- منظور از فراغت از تحصيل اتمام امتحانات و دروس نمي‌باشد لذا مي‌بايست شماره و تاريخ فراغت از تحصيل متقاضي به اداره كل دفتر مديريت منابع انساني وزارت متبوع (اداره طرح) منعكس گرديده باشد.

مدارك لازم جهت بارگذاری:

۱. تصاویر شناسنامه و کارت ملی

۲. فرم تسویه حساب به روز  صندوق رفاه دانشجویان برای فارغ التحصیلان دانشگاههای دولتی

۳. در صورت شمول بندهاي ۵-۴-۳ ارائه مستندات الزامي است.

۴. آقايان تصوير كارت پايان خدمت يا معافيت از خدمت نظام وظيفه را پيوست نمايند.

۵. تصویر کارت ایثارگری

***  هریک از مدارک ذکرشده بایستی با Resolutionحداکثر ۵۰۰ اسکن شود و حجم آن حداکثر ۲۰۰kbو فرمت مورد قبول jpgمي‌باشد.

* کلیه مدارک فوق باید اسکن و در سامانه مورد نظر بارگذاری گردد.

*** درصورت بروز هرگونه مشکل در خصوص انتخاب محل و یا پشتیبانی با تلفن ۳۷۹۲۳۴۱۰ و ۳۷۹۲۳۴۳۲ تماس حاصل نمایید. قبل از تماس حتماً می‌بایستی تمامی موارد فوق خوانده شود و مرکز جوابگوی سوالاتی که در قسمت فوق توضیح داده شده است نمی‌باشد.

 

برای ورود به سامانه کلیک کنید.

 ارتباط با ما

 

اصفهان، کیلومتر ۱۰ بزرگراه اصفهان-شیراز، انتهای خیابان ولیعصر (عج)، پردیس شماره ۲ دانشگاه علوم پزشکی، معاونت غذا و دارو

تلفن :  ۶۷ - ۳۶۵۴۷۹۶۰

دورنگار : ۳۶۵۴۷۹۹۳

کدپستی :۵۴۴۲۱-۸۱۷۹۱

 

لینک ارتباط با معاون غذا و دارو

ارتباط با روابط عمومی معاونت غذا و دارو